Doprajte Vašej kúpeľni nádych prírody, originality a nadčasovosti

Rozmýšľate nad tým, ako navrhnúť Vašu kúpeľňu tak, aby Vás neomrzela? Aby Vám pohľad na ňu robil aj po rokoch radosť? Ako dosiahnuť, aby čas, ktorý trávite vo Vašej kúpeľni bol pre Vás skutočným relaxom a balzamom nielen pre Vaše telo?

Kúpeľňa je dosť osobný priestor na to, aby pôsobila príliš sterilne. Preto je dôležité zvážiť, aký štýl si pre ňu zvolíme. Budeme ju chcieť opúšťať krásni, oddýchnutí a svieži. Pokúsme sa v nej teda vytvoriť prostredie, ktoré nám prospeje a bude vyžarovať pokoj.

Umývadlá ROCHER WHITE

Najnovšie vychytávky – staronová elegancia

Najnovšie trendy kúpeľní dávajú zelenú kontrastu moderného štýlu s prvkami prírody, tradície a nadčasovosti. Vítaný je aj náznak retronostalgie, staronovej elegancie.

Tak, poďme dať Vašej kúpeľni dušu. Zjemniť hrany obkladačiek a zrkadiel, doplniť punc exkluzivity a nadýchnuť sa pozitívnej energie. Chceme byť originálni, nie tuctoví, no preferujeme prirodzenosť. Túžime po nadčasovej elegancii v priestore, ktorý keď opustíme, ešte stále v nás bude harmónia doznievať.

Umývadlo TUKAD WHITE

Dotyk prírody priamo u Vás doma

Kde inde, ako v prírode, nájdeme prirodzenú harmóniu? Nedotknutá príroda Indonézskych ostrovov ponúka fantastické spektrum surového kameňa, ktoré sa v šikovných ručičkách skutočných remeselníkov mení na fascinujúce a neopakovateľné ”umelecké diela” – umývadlá a praktické kamenné kúpeľňové doplnky.

Bez toho, aby ste sa vzdali svojho pohodlia, sa teraz dotknete prírody a atmosféry, z ktorej cítiť energiu. Tá vyviera z dokonalej „nedokonalosti“ toho, čo vytvorila sama príroda.

Umývadlo ONYX

Originál je len jeden

Firma MAGMAKAM je špecialista na ručne robené kamenné umývadlá a doplnky, ktoré sa bez pochýb stanú luxusnou ozdobou každej kúpeľne, vo Vašom byte, dome, reštaurácií alebo hoteli. Môžete si vybrať z najpestrejšej ponuky nádherných prírodných kameňov na Slovensku a zladiť ich s Vašimi predstavami.

Mramorové umývadlo, pieskovcové, či umývadlo z onyxu, vulkanického kameňa, alebo kameňa riečneho? Potom už len doplniť praktickú kúpeľňovú sadu (pohár, mydelnička, nádoba na WC kefu, nádoba na hygienické vreckovky, dávkovač na mydlo, decentný kôš), ktorá sa bez pochýb stane „šperkom“ Vašej kúpeľne. Nie je šanca, že umývadlo, ako je to Vaše, nájdete ešte niekde inde na svete. Vyrobiť 2 rovnaké kusy a nájsť 2 rovnaké farebné variácie je doslova nemožné.

Umývadlo BORNEO RED

Je na Vás, či sa rozhodnete pre vidiecky štýl, alebo necháte vyniknúť umývadlu z prírodného kameňa na modernom, jednoduchom podklade, aby sa stalo dominantou. MAGMAKAM Vašu kúpeľňu rád doplní aj o netypickú, dizajnovú batériu, ktorá doladí súhru kameňa a prípadne dreva vo Vašej kúpeľni.

Foto od zákazníka - inštalované umývadlo SUNSET STONE a stojánková batéria H AB

Garantujeme Vám, že oceníte nielen dizajn, ale aj jedinečné vlastnosti a neopakovateľnú atmosféru, ktorú do Vašej kúpeľne MAGMAKAM prinesie.

Kliknite na náš priateľský web Magmaled! LED obrazy, kvetináče, LED gulewww.magmaled.sk