Vitajte vo svete originality, nadčasovosti a prírody – Magmakam

 

Predstavte si nedotknuteľnú prírodu malebných Indonézskych ostrovov a široké spektrum surového kameňa. Jeho sila sa v rukách zručných remeselníkov mení na skutočne nádherné „umelecké diela“. Mení sa v kamenné umývadlá, kamenné kúpeľňové doplnky, kamenné záhradné lampy, ktoré sme sa rozhodli priniesť z Indonézie priamo k Vám, do Vašich domovov.

Ak dávate zelenú originalite, prírode a nadčasovosti aj v bývaní, potom ste na správnom mieste.Vitajte v eshope Magmakam.

NADČASOVÁ A STARONOVÁ ELEGANCIA

  • S kamenným umývadlom a doplnkami teraz môžete mať kúsok prírody u Vás doma. Vytvorí dominantu vo Vašej kúpeľni a dodá jej nádych originality a jedinečnosti. Aby ste ešte viac podčiarkli túto staronovú eleganciu, máme pre Vás dizajnové batérie, ktoré dokonale ladia s kameňom. Stačí si vybrať.
  • Kamenné lampy budú zdobiť Váš exteriér ako účelný a nadčasový doplnok Vášho chodníka, či terasy. Večer v záhrade sa stane kúzelným s energiou z kameňa a svetla.

SKUTOČNÝ UNIKÁT A ORIGINÁL

  • Všetky výrobky sú vyrábané výlučne ručne. Každý má jedinečný tvar aj jedinečný odtieň. Takže sa Vám nestane, že niekde nájdete to isté. Budete mať doma unikát, jediný na svete.

SKVELÉ VLASTNOSTI A ŽIVOTNOSŤ

  • Kamenné výrobky Magmakam sú charakteristické vynikajúcimi vlastnosťami, vysokou odolnosťou materiálu. Sú oveľa pevnejšie a tvrdšie, trvácnejšie ako klasická keramická sanita. V prípade odštiepenia sa na tomto mieste zachová pôvodná štruktúra, na rozdiel od výrobkov z iných materiálov, ako je keramika, či drevo.

JEDNODUCHÁ ÚDRŽBA

  • Údržba kamenného sortimentu je veľmi jednoduchá. Presne taká, akú ste doteraz používali pri keramike.

EXTERIÉR AJ INTERIÉR

  • Skvelé vlastnosti kameňa dávajú vyniknúť výrobkom z kameňa v interiéri aj v exteriéri. Sú odolné voči poveternostným podmienkam, teplu aj svetlu, preto si získali obľubu aj v exteriéroch, ako napríklad kamenné záhradné lampy.

Kamenné umývadlá

Či už ste sa rozhodli pre vidiecky štýl, alebo kombinujete moderný štýl s prvkami prírody, kamenné umývadlo dodá Vašej kúpeľni prekvapivé čaro. Máme pre Vás zbierku kamenných umývadiel vyrobených zo starostlivo vybraného prírodného kameňa (mramor, kameň riečny, onyx, pieskovec, vulkanický kameň).

Kamenné kúpeľňové sady

Pre dotvorenie jedinečnej atmosféry v kúpeľni niekedy stačí tak málo – ten správny estetický doplnok, ktorý Vám navyše aj poslúži. Vyberte si z pestrej škály kúpeľňovú sadu vytesanú z kameňa. Každý jej prvok, tj. pohár, mydelnička, nádoba na WC kefu, nádoba na hygienické vreckovky, dávkovač na mydlo, kôš na odpadky, je nádherným „malým umeleckým dielom”.

Tento užitočný doplnok ozvláštni každú kúpeľňu. Vyberte si svoju farbu a tvar, ktorý sa Vám najviac hodí.

Kamenné záhradné lampy

Ak Vám chýba trochu originality vo Vašej záhrade, či v exteriéri, tieto jedinečné lampy z prírodného kameňa sú na to ako stvorené. Kolekcia kamenných záhradných lámp je vyrábaná prevažne z kameňov ako žula, pieskovec, kameň riečny.

Vašu záhradu si teraz zamilujete aj z ďalšieho dôvodu. Kamenné záhradné lampy jej dodajú kúzelné osvetlenie, ktoré Vás bude ešte dlho do noci lákať svojim čarom. Lampy vyrobené zo žuly napríklad vynikajúco osvetlia Vašu príjazdovú cestu aj chodník.

Jedinečnosť týchto tvarov v súhre so svetlom, si získa každého, stačí si vybrať.

Atmosféra, ktorú dokážu vytvoriť takéto unikáty u Vás doma, si získa Vás aj Vašich hostí. Tieto skvosty, z ktorých každý je ojedinelým originálom sa s istotou stanú exkluzívnym a praktickým kúskom každého priestoru. Prináša Vám ich špecialista na kamenné exteriérové ainteriérové dizajnové doplnky, Magmakam.

Ak Vám učarovalo „svetlo“ a chcete vidieť viac, určite si pozrite aj dizajnové doplnky s LED technológiou. Tie, rovnako ako aj kameň, prinesú do Vášho interiéru aj exteriéru neopakovateľnú harmóniu, ktorá si Vás podmaní.. Sú vhodné do domácností, firiem, obchodov, salónov aj hotelov a penziónov. Pozývame Vás na prehliadku tejto krásy na www.magmaled.sk

Otvoriť Eshop