Výhody granitových drezov

.

Granitové drezy a batérie
Granitové drezy

  • vysoká odolnosť voči poškodeniu a poškriabaniu
  • 30 ročná záruka
  • antibakteriálny povrch
  • odolný voči nečistotám
  • precízne prevedenie
  • veľmi ľahká montáž
  • jedinečný vzhľad

.
Granitové drezy

Na krásu interiéru má vplyv mnoho faktorov. Základné prvky akéhokoľvek kuchynského vybavenia sú drezy a batérie. Z veľkej časti predstavujú „čerešničku na torte“ celkového dizajnu interiéru. Správne vybrané splnia  nielen úžitkovú funkciu, ale aj dekoratívnu. Veľmi často určujú povahu interiéru  v ktorom sa nachádzajú. Aby bolo možné uspokojiť našich zákazníkov, ktorí oceňujú vysokú kvalitu, moderný dizajn a inovatívne riešenia, pripravili sme pre vás špeciálnu ponuku drezov.

Ponúkame vysoko kvalitné granitové drezy. Majú  zaujímavý dizajn, čistú formu, pekné farby a predstavujú najnovšie trendy v oblasti interiérového dizajnu. Vďaka  funkčnosti a vlastnostiam môžu byť použité v každom interiéri, modernom aj klasickom.

Granitové alebo nerezové?

Žula je jeden z najtvrdších, ale zároveň najkrajších materiálov, ktorý je mimoriadne stály, veľmi trvanlivý, odolný voči všetkým druhom mechanického poškodenia, prasklinám, deformáciám a poškriabaniu. Veľmi ľahko sa udržuje. Správnou údržbou zachováva svoju prírodnú krásu po naozaj dlhú dobu. Granitové drezy sú stále viac populárne medzi zákazníkmi. Na rozdiel od nerezových drezov sú granitové drezy  synonymom vysokej kvality, trvanlivosti a nadčasovosti.

Drez ľubovoľného tvaru

V našej ponuke nájdete drezy  jedno aj dvojkomorové, rôznych farieb – biela, piesková béžová , tmavo béžová, sivá, čierny kameň. Drezy majú prevedenie klasické (oválne, obdĺžnikové,štvorcové), obojstranné a aj rohrohové. Všetky modely majú veľmi estetický vzhľad.

Sortiment

Granitové drezy

Granitový drez COMPACT

139.00

Granitové drezy

Granitový drez PRESTIGE

139.00

Granitové drezy

Granitový drez TRAFFIC

99.00